Get Adobe Flash player

Zapraszamy serdecznie na zbliżającą się konferencję GIGACON z cyklu : Kompleksowe Systemy Informatyczne, która odbędzie się 05 września 2013 r. w Warszawie, w Hotelu Courtyard przy lotnisku Okęcie.

Nasz ekspert w zarządzaniu zasobami i procesami w firmie, Fabrizio Rotunno, opracował i wygłosi referat p.t. „ORGANIZACJA czy IMPROWIZACJA - czyli jak przygotować firmę do wdrożenia systemu zarządzania".

W referacie autor przedstawia drogę rozwoju firmy ze szczególnym podkreśleniem wagi / znaczenia przeprowadzenia właściwego rozpoznania istniejącego stanu przedmiotowej organizacji i jej potrzeb dla osiągnięcia celu jakim jest usprawnienie firmy

ZAPRASZAMY!!!!!


Więcej informacji na stronie organizatora:

http://gigacon.org/ksi/warszawa


Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że począwszy od 1 stycznia 2015 roku, firma Solint-Eniac sp. z o.o. zaczęła ścisle współpracować - na poziomie handlowo-technologicznym z Grupą SCAI. Współpraca ta pozwoli na udostępnienie naszym klientom szerszej gamy rozwiazań IT, dzięki wspólnym działaniom jakie obydwie spółki (Solint-Eniac i SCAI) mogą wprowadzać w życie.